„Családi Fészek” pályázati kiírás – jelentkezési határidő: 2016. 11. 25. Lezárult.

Családi Fészek

pályázati kiírás

Családi Fészek pályázati kiírás

A Fészek Alapítvány pályázatot hirdet „Családi Fészek” címmel.

A Fészek Alapítvány egyik legfontosabb célkitűzése, hogy minél több gyermek családra találjon, hisz mindennek az alapja a család.

De mit jelent számodra a Család?

Engedd szabadra a képzeleted és alkoss bátran!

Fejezd ki magad egy általad készített alkotással!

Készíthetsz rajzot, festhetsz, kézműveskedhetsz, hajtogathatsz, varrhatsz, hímezhetsz, bármilyen alkotással és technikával lehet pályázni.

A pályázatban való részvételnek nincs sem alsó, sem felső életkor határa!

A beérkezett pályázatokat 2016. november 25-ig várjuk a katona.andrea@feszekalapitvany.hu elektronikus címre!

A pályázat lezárult.

A Fészek Alapítvány a műveket szeretné felhasználni a 2017. évi naptárához, a művészek nevének és életkorának feltüntetésével. Erre való tekintettel kérjük, hogy a művekről jó minőségű fénykép készüljön (lehet több is), és az a pályázatra való jelentkezés során kerüljön csatolásra az alkotó nevének és életkorának szerepeltetésével.

Minden résztvevő ajándékot kap.

A legjobb pályázati művek külön jutalomban részesülnek.

A pályázati részvétel jutalmazására 2016. december 4-én, a Fészek Mikulás rendezvényen (Kalandpark Játszóház 1173 Budapest, Kaszáló u. 47.) kerül sor.

Várjuk alkotásod!