Hozzánk bizalommal fordulhatsz, és megértésre találsz

Babát vársz, de úgy érzed nem tudod vállalni és beszélnél valakivel? A legjobb helyen jársz. Bemutatjuk a lehetőségeid, és teljes terhességed alatt melletted leszünk, hogy minden szükséges támogatást megkaphass.

Nem bírálunk, hanem segítünk, meghallgatunk és megértünk. Nem kell magyarázkodnod, elmondhatod a gondod, és mindent megteszünk, amit tudunk. Ha az örökbeadás mellett döntesz, akkor sem bírálunk, hanem segítünk és támogatunk, hogy mindenki a legjobban jöjjön ki a helyzetből.

Miben tudunk segíteni?

Tájékoztatás

Részletesen bemutatjuk a lehetőségeid és az egyes forgatókönyvek menetét.

Érdekképviselet

Ha úgy érzed igazságtalanul bántak veled, segítünk érdekeidet képviselni.

Orvosi ellátás

Segítünk, hogy Te és a baba minden szükséges vizsgálatot megkapjatok a terhesség alatt.

Örökbeadás

Ha az örökbeadás mellett döntesz, találunk befogadó családot és az adminisztációban is segítünk.

Ügyintézés

Segítünk az örökbeadás adminisztrációjával. És a hivatali dolgozók megvető pillantásaitól sem kell félned.

Utánkövetés

A szülés után is segítünk az esetleges anyagi gondok leküzdésében. Élelemmel, lakhatási és ruházkodási támogatással.

Ki fog neked segíteni?

Alapítványunk vezetője, Katona Andrea személyesen fog Neked segíteni. Andi már 2003 óta, több, mint 100 várandós anyának segített megoldani nehéz helyzetét.

Meghallgat, elmondja milyen lehetőségeid vannak a gyermek sorsát illetően és ezek hatásait is elmondja rád és a babára nézve.

Fordulj hozzá bizalommal.

Ki fog neked segíteni?

A kapcsolatfelvételhez töltsd ki az alábbi űrlapot, vagy keresd bátran Andit az elérhetőségei egyikén.

Katona Andrea

Az alapítvány vezetője